meble poznań 1 meble poznań 2 meble poznań 10 meble poznań 3 meble poznań 4 meble poznań 5 meble poznań 6 meble poznań 7 meble poznań 8 meble poznań 9 meble poznań 11 meble poznań 12 meble poznań 13
Tradycje naszej firmy sięgają lat 70-tych w których to latach powstawały prywatne firmy związane z produkcją mebli tapicerowanych i stołowych. Nasze meble wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników, z komponentów najwyższej jakości z dbałością o szczegóły i detale co gwarantuje wysoki komfort użytkowania, doskonały wygląd estetyczny i praktyczność w codziennym użytkowaniu.
Jako bezpośredni wykonawca mamy możliwość już na etapie produkcji szkieletu dokonania zmian wymiarowych pod preferencje klienta. Dysponujemy szeroką gamą materiałów obiciowych i skór naturalnych, wzbogacanych o coraz to nowsze kolekcje dostępne na rynku tkanin tapicerskich i obiciowych. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego (vis a vis pawilonu cechu swarzędzkiego-przy dużym krześle) gdzie na ponad 200m2 można obejrzeć jak i przetestować nasze wyroby, a wykwalifikowany personel postara się tak doradzić, by sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.
Zapraszamy do współpracy